23.08.2016 – Торги з продажу необробленої деревини (поставка ІV квартал 2016 року)

23 серпня 2016 року СТБ «Сумиагропромбіржа» буде проводити аукціон з продажу необробленої деревини (поставка ІV квартал 2016 року). Початок об 11-00 годині, за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (Бібліотека УАБД).

Останній день прийому заявок 19 серпня 2016 року.

 

Пропозиція державних лісогосподарств

 

Пропозиція агролісогосподарських підприємств

 

Котировка цін – Держлісгоспи

 

Котировка цін – Агролісгоспи

 

Інші документи  у розділі “Необроблена деревина”

 

Учасник торгів, який приймав участь у торгах на ІІІ квартал, додає до заявки тільки угоду про акредитацію та ті документи в яких відбулись зміни або подає з заявкою лист-гарантію про відсутність змін в правовстановлюючих документах та реквізитах, а також завірену печаткою та підписом керівника підприємства довідку про обсяг фактично переробленої необробленої деревини за попередній квартал.

 

УВАГА! З метою забезпечення об’єктивного висвітлення ходу проведення торгів з продажу необробленої деревини на Сумській товарній біржі, які відбудуться 23.08.2016, задля сприяння журналістам у виконанні їхніх професійних обов’язків та з метою надання рівних можливостей для всебічного та повного висвітлення інформації Сумською товарної біржею «Сумиагропромбіржа» здійснюється акредитація представників засобів масової інформації.

 

Умови акредитації

 

Останній термін акредитації до 17-00 22 серпня 2016 року.

 

Як дістатися?

Comments are closed.