Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісового фонду у межах населених пунктів

Оподаткування земельних ділянок, наданих на землях лісового фонду у межах населених пунктівПодаток за земельні ділянки, надані для потреб лісового господарства, справляється у вигляді складової частини плати за використання лісових ресурсів.

Податок за земельні ділянки, надані для потреб лісового господарства і зайняті виробничими, культурно-побутовими і господарськими будівлями і спорудами, сплачується у розмірі 3% від суми земельного податку, обчисленого за відповідною ставкою населеного пункту.

За землі, надані для потреб сільського господарства або призначені для цих цілей на землях лісового фонду, земельний податок справляється відповідно до ст. 6 Закону України „Про плату за землю“.
За межами населених пунктів податок за земельні ділянки, надані на землях лісового фонду, на яких проводяться рубки головного користування і рубки, пов’язані з веденням лісового господарства, справляється як складова плати за використання лісових ресурсів, що визначається лісовим законодавством.

Податок за земельні ділянки, що входять до складу лісового фонду і зайняті виробничими, культурно-побутовими, жилими будинками та господарськими будівлями і спорудами, справляється у розмірі 0,3% від грошової оцінки одиниці площі ріллі по області.

Земельні ділянки, надані на землях лісового фонду для потреб сільського господарства або призначені для цих цілей, оподатковуються відповідно до ст, 6 Закону України „Про плату за землю“.

Comments are closed.