Український державний фонд підтримки селянських (фермерських) господарств

Український державний фонд підтримки селянських (фермерських) господарствЗгідно із Законом України „Про селянське (фермерське) господарство” та відповідними рішеннями Уряду в 1991 р. був створений Український фонд підтримки селянських (фермерських) господарств і кооперативів з виробництва сільськогосподарської продукції, який пізніше був перетворений в Український державний фонд підтримки селянських (фермерських) господарств.

Фонд діє при Міністерстві агропромислового комплексу України і є юридичною особою, має свої відділення в Автономній Республіці Крим та областях. Виконавча дирекція фонду знаходиться у м. Києві.
Головне завдання фонду полягає у наданні селянським (фермерським) господарствам допомоги при їх формуванні та діяльності.

Кошти йдуть на оплату проектних робіт з відведення земель фермерським господарствам, які організовуються, кредитування незначної кількості фермерських господарств на невеликі суми, • фінансування періодичних видань та спеціальної літератури для фермерів, оплату праці нечисленного персоналу працівників фонду тощо.
Для вирішення питання про надання державної підтримки фермеру потрібно звернутись з клопотанням до регіонального відділення фонду.

Comments are closed.