Надання земельних ділянок для підсобного господарства

Надання земельних ділянок для підсобного господарстваДля ведення особистого підсобного господарства (ст.56 Земельного кодексу України) громадянам за рішенням сільської, селищної, міської рад народних депутатів передаються безплатно у власність земельні ділянки в межах населених пунктів, вказаних у земельно-облікових документах, або надаються безплатно у власність у розмірі не більше 0,6 га.

За бажанням громадян їм додатково можуть надаватися земельні ділянки у користування. Загальна площа цих ділянок не повинна перевищувати 1 га. Збільшення розмірів земельних ділянок до 2 га може проводитись за погодженням з обласною радою народних депутатів.

Земельні ділянки передаються у власність на підставі заяв громадян і матеріалів, що підтверджують розмір ділянок (земельно-кадастрова документація, дані бюро технічної інвентаризації тощо). Ради народних депутатів розглядають у місячний термін заяви і матеріали та приймають відповідні рішення.

Умови порядку надання у власність або користування земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель (присадибна ділянка), ведення садівництва, городництва, дачного і гаражного будівництва передбачені ст. 57,59 і 67 Земельного кодексу України.

Comments are closed.