10 способів візуально збільшити кімнату

10 способів візуально збільшити кімнатуМаленька кімната – не вирок. Існує безліч прийомів, за допомогою яких ви зможете візуально збільшити простір навіть самого невеликого приміщення.

1. Щоб візуально збільшити невелику кімнату, використовуй світлу колірну палітру для фарбування стін і деталей інтер’єру. Відмовся від яскравих і контрастних тонів, віддаючи перевагу пастельним кольорам. Май на увазі, що холодні тони краще збільшують простір, на відміну від теплих.

2. Кімната буде виглядати більше, якщо всі стіни, підлога і стеля будуть схожого світлого кольору. Щоб візуально збільшити висоту, рекомендується зафарбувати периметр стелі в колір стін.

10 способів візуально збільшити кімнату

3. Підбирай меблі і штори в тон обробки. Контрастна меблі будуть привертати увагу і «з’їдати» простір. Будь-які великі яскраво забарвлені предмети ділять кімнату на частини, що в нашому випадку небажано. Штори краще використовувати легкі, одношарові, напівпрозорі, щоб світло вільно проходив крізь них.

4. До речі, про світло. Крім природного освітлення, бажано використовувати приховане освітлення.

10 способів візуально збільшити кімнату

5. Добре збільшують розміри кімнати настінні дзеркала. Наприклад вузьке, витягнуте, розташоване горизонтально уздовж стіни дзеркало візуально підніме стелю і розширить кімнату.

6. Вибирай легкі, негроміздкі меблі. Столик зі скляною стільницею, відкриті шафи, стільці з прозорого пластика. Такі меблі створить відчуття відкритого і вільного простору.

7. Меблі краще розставити по периметру кімнати, щоб уникнути непотрібного поділу. Або по кутах, звільнивши простір в центрі кімнати.

10 способів візуально збільшити кімнату

8. Постав предмет, що привертає увагу, наприклад підлогове кашпо з високим квіткою, в дальній кут кімнати. Це направить увагу в дану точку і створить відчуття простору.

9. Не захаращувати кімнату зайвими речами, які тільки обмежують простір. Чим менше речей в кімнаті, тим більше вона буде здаватися. З цією ж метою використовуй предмети та меблі меншого розміру: великий диван заміни двома кріслами, а шафа – вузьким стелажем. Для маленьких кімнат добре підходять невисокі вертикальні шафи.

10. Іноді досить просто прибрати міжкімнатні двері або замінити їх складаний ширмою, щоб дві маленькі кімнати об’єдналися в одну велику.

Comments are closed.