Як розрахувати необхідну кількість рулонів шпалер?

Як розрахувати необхідну кількість рулонів шпалер?Ви збираєтесь поклеїти шпалери і не знаєте скільки їх потрібно придбати. Для розрахунку правильного кількості рулонів треба спочатку заміряти і обчислити площу, яку Ви збираєтеся обклеювати шпалерами. Як я розумію ви вже це зробили.

Дверні та віконні прорізи не включаються в розрахунки. Давайте введемо поняття рапорту. Раппорт – відстань між окремими елементами малюнка. При покліці шпалер з великим малюнком необхідно порахувати, скільки раппортов припадає на одну довжину, так як потрібно більшу кількість рулонів, ніж при використанні шпалер із звичайним малюнком.

Потрібно прорахувати, скільки полотнищ необхідної довжини міститься в одному рулоні. Якщо висота стелі в приміщенні 2,50 м, то з одного рулону звичайних шпалер стандартного розміру 10,05 х 0,53 см, вийде 4 полотнища.

Потім після визначення необхідної кількості полотнищ, потрібно помножити число полотнищ на ширину рулону, тобто 4 х 0,53 = 2,12 см.

Як розрахувати необхідну кількість рулонів шпалер?

З цього випливає: чотирма полотнищами, отриманими з одного рулону, можна обклеїти стіну на 2 метри по периметру приміщення.

Тепер необхідно розділити периметр кімнати (без урахування вікон і дверей) на 2 метри, для того щоб дізнатися необхідну кількість рулонів.

Для спрощення механізму визначення необхідного кількість рулонів шпалер, можна скористатися і спеціальними таблицями, але при цьому слід враховувати, що в них вказується приблизну кількість рулонів шпалер, хоча рекомендується завжди купувати на 1-2 рулону шпалер більше, ніж необхідно.

Comments are closed.