Нові матеріали і сучасне багатоповерхове будівництво

Нові матеріали і сучасне багатоповерхове будівництвоСучасне будівництво вітчизняних компаній засноване на принципі застосування монолітних конструкцій, обв’язки арматурою і конвергенції різних технологій зведення будівель.

Крім того, ще один тренд сучасних багатоквартирних будинків – індивідуальне планування і проектування несучих стін таким чином, що власник квартири може провести перепланування житла на свій розсуд. Це звичайно ж, не означає, що всі почали будувати квартири-студіо, але можливості господарів сучасного житла, побудованого за технологіями вже XXI століття, істотно розширилися. Так, попит на будинки минулої епохи залишився, але ось уже стійким ринок вторинного житла назвати не можна.

Попит на нові квартири «тому що нові» – зростає. Нехай і криза це зростання призупинила. Перше, що кидається в очі при огляді квартири в сучасній багатоповерховій новобудові – це простір, відкритість і світло. І ще – тепло: металопластикові і ПВХ-вікна у поєднанні з ущільнювачами, теплими підлогами і можливістю просочення стін сучасними розчинами і емульсіями дають Вам не тільки відчуття спокою і затишку, але і дозволяють захиститися від пилу, шуму, опадів, перепадів температури і втрати тепла . Друге – це застосування великої кількості сучасних матеріалів в обробці, які дають можливість проводити невеликий ремонт замість глобального «обдирання» шпалер і видовбування стін кожен пару років: гіпсокартон, натяжні стелі, ковролін, будівельні суміші, сухий клей, шпаклівки і утеплення нового типу дозволяють забезпечити легку модульність і затишок у здійсненні ремонтних та оздоблювальних робіт як на етапі вселення в квартиру, так і в процесі проживання в ній.

Кімнати в сучасних квартирах мають стелі  висотою від 2,6 до 3 м (залежно від проекту). Підлога зазвичай лінолеум, паркет; іноді застосовується ковролін. Є можливість  замовити індивідуальне штучне або природне покриття для підлоги. Забудовники відходять від практики повної універсальність проекту. Тепер кожна квартира в тому чи іншому багатоквартирному висотному будинку може відрізнятися, навіть якщо всі вони – в одному будинку.

Стіни з цегли, бетонних блоків, поліпшених панелей із застосуванням арматурної обв’язки і технологій монолітного будівництва стають основою для створення будівлі, в якому можна жити затишно, комфортно і в якому можна створити сучасний куточок затишку в центрі мегаполісу. Правда, ціни на нерухомість в сучасних вітчизняних новобудовах не зменшились навіть після фінансової кризи і після кількох гучних скандалів з недобросовісними забудовниками-аферистами, які сколихнули національний ринок інвестицій в житлову нерухомість. Тому ті, хто не здатний без кредиту за свої гроші придбати житло в сучасній новобудові або інвестувати в тільки житло, що будується, як і раніше змушені шукати своє щастя на вторинному ринку житлової нерухомості, який з роками не тільки застаріває за своїми експлуатаційними та інфраструктурним характеристикам, але і все частіше не поступається за ціною малобюджетним проектам забудови нового житла в рамках молодіжного, соціального або іншого пільгового житла.

Та й розташовані сучасні висотні вежі з різнобарвного цегли та блоків з чудовими вікнами і теплими підлогами часто на околицях міст, в місцях з дуже незручним транспортним сполученням. У той же час квартири на вторинному ринку – від «сталінок» до «чешок» – знаходяться часто в центральних районах міст або в місцях з вигідною соціальної та транспортної інфраструктурою. Тому в кожному вибору є і свої «плюси», і свої «мінуси». При виборі квартири просто важливо врахувати наявність і тих, і інших.

Comments are closed.